کریپتو تب و آموزش تصویری استخراج بیت کوین

در فضای فعلی کسب و کار های اینترنتی و با توجه به رشد بی‌سابقه‌ی قیمت ارز در ایران داشتن درآمد دلاری شاید دغدغه‌ی بسیاری از افراد است. ارز های مجازی و تا حدود بسیار زیادی بیت کوین این امکان را فراهم کرده است تا به آسانی و حتی در منزل بتوان به درآمد دلاری دست پیدا کرد. در این مقاله قصد داریم تا درباره مرورگر کریپتو تب به عنوان بهترین مرورگر استخراج کننده بیت کوین صحبت کنیم.

کریپتو تب چیست؟

کریپتو تب (CryptoTab) نام یک مرورگر است که با کمک آن می‌توان به آسانی بیت کوین استخراج کرد. در واقع مرورگر کریپتوتب یک نسخه شخصی‌سازی شده از مرورگر محبوب گوگل کروم است که می‌تواند به راحتی الگوریتم های ریاضی را برای استخراج بیت کوین حل کند و سپس مقدار بیت کوین جمع آوری شده را برای شما در مرورگر نمایش دهد.

چگونه با کریپتو تب بیت کوین استخراج کنیم؟

راحتی استفاده از کریپتو تب باعث شده تا عده بسیار زیادی به دنبال آموزش استفاده از این ماینر بیت کوین باشند و ما در این جا نحوه استفاده از کریپتوتب برای استخراج بیت کوین را به شما آموزش خواهیم داد.

شما می‌توانید با استفاده از لینک زیر وارد صفحه دانلود کریپتوتب شوید و با کلیک بر روی دکمه دانلود این برنامه را دانلود نمایید.

دانلود کریپتوتب

ما برای آسان تر شدن کار شما ویدیوی آموزشی استفاده از برنامه کریپتو تب را آماده کرده‌ایم:

پس از ورود به صفحه دانلود با این تصویر مواجه می‌شوید و باید بر روی دکمه دانلود کلیک نمایید.

آموزش دانلود کریپتو تب

آموزش دانلود کریپتو تب

پس از کلیک بر روی دکمه دانلود باید کمی منتظر بمانید تا برنامه به صورت کامل دانلود شود و سپس اقدام به نصب این برنامه کنید.

آموزش نصب کریپتو تب

آموزش نصب کریپتو تب

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید برنامه کریپتوتب در حال نصب شدن می‌باشد و باید تا اتمام مراحل نصب برنامه صبر کنید. پس از اتمام نصب کریپتوتب به صورت اتوماتیک اجرا می‌شود و شما می‌توانید به راحتی بیت کوین استخراج کنید.

ظاهر برنامه کریپتو تب

ظاهر برنامه کریپتوتب

در تصویر بالا می‌توانید ظاهر برنامه کریپتوتب را مشاهده کنید.

زیرمجموعه گیری در کریپتو تب

با استفاده از لینکی که در تصویر برای شما مشخص شده می‌توانید دوستان خود را برای استخراج بیت کوین دعوت نمایید. پس از دانلود و نصب کریپتو تب امتیاز استخراج برای شما نیز ثبت می‌شود.

زیرمجموعه گیری در کریپتو تب

زیرمجموعه گیری در کریپتوتب

امیدواریم آموزش تصویری کار با کریپتوتب به شما در استخراج بیت کوین کمک کرده باشد.