بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

استفاده از افزونه های امنیتی وردپرس می‌تواند از سایت شما در برابر بدافزار ها، حملات بروت فرس و هکرها محافظت کند. در این مقاله قصد داریم تا بهترین افزونه های امنیتی وردپرس برای محافظت از یک سایت وردپرسی را معرفی کنیم.

دلیل استفاده از افزونه های امنیتی چیست؟

در هفته حدود ۱۸ و نیم میلیون وب‌سایت وردپرسی آلوده به بدافزار می‌شود. یک وب‌سایت به طور متوسط حدود ۴۴ بار در روز مورد حمله بدافزار ها قرار می‌گیرد که این آمار هم سایت‌های وردپرسی و هم سایت‌های غیر وردپرسی را شامل می‌شود.

 • یک نقص امنیتی در وب سایت شما می‌تواند آسیب جدی به کسب و کار شما وارد کند.
 • هکرها می‌توانند اطلاعات شما یا داده‌های متعلق به کاربران و مشتریان شما را سرقت کنند.
 • از یک سایت خطرناک می‌توان برای توزیع کدهای مخرب به کاربران نا آشنا و سایر وب‌سایت‌ها استفاده کرد.
 • بدون استفاده از یک افزونه امنیتی ممکن است داده‌ها و دسترسی به سایت را از دست بدهید و در بدترین حالت اطلاعات مهم موجود در سایت توسط هکرها گروگان گرفته شوند.
 • احتمال دارد که سایت شما نابود یا خراب شود، که در واقع می‌تواند رتبه بندی SEO شما و اعتبار نام تجاری را تحت تاثیر قرار دهد.
 • شما می‌توانید سایت وردپرسی خود را برای موارد امنیتی در هر زمان اسکن کنید. با این حال، تمیز کردن سایت وردپرسی هک شده بدون کمک یک گروه حرفه‌ای برای کاربران غیر فنی بسیار مشکل است.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس و نحوه استفاده از آن‌ها برای محافظت از وب‌سایت شما داشته باشیم.

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

شما تنها کافی است از یک پلاگین موجود در لیست بهترین افزونه های امنیتی وردپرس برای امن کردن سایت وردپرسی خود استفاده کنید. استفاده هم‌زمان از چند افزونه موجود در این لیست ممکن است مخرب باشد.

 1. Wordfence
 2. iThemes Security
 3. All In One WP Security
 4. Sucuri
 5. Anti-Malware Security
 6. BulletProof Security

معرفی ۶ افزونه برتر امنیتی در وردپرس

۶. BulletProof Security

افزونه امنیتی بولت پروف بهترین افزونه‌ی امنیتی وردپرس نیست اما این افزونه هنوز با توجه به برخی ویژگی‌های موجود در آن داخل لیست بهترین افزونه های امنیتی وردپرس است. هنگام نصب این افزونه با یک راهنمای نصب مواجه می‌شوید که شما را با تنظیمات این افزونه آشنا می‌کند.

افزونه امنیتی بولت پروف

افزونه امنیتی بولت پروف

پنل تنظیمات این افزونه شامل لینک‌هایی است که شما را به وب‌سایت اصلی جهت آموزش استفاده از افزونه هدایت می‌کند.

این افزونه امنیتی برای محافظت بیشتر، شامل گزینه‌هایی مانند حفاظت از ورود، بلاک کردن اورژانسی دسترسی‌ها، لاگ‌های امنیتی، و ابزار پشتیبان‌گیری از پایگاه داده است. شما همچنین می‌توانید اعلان‌های ایمیل را با گزینه‌های مربوط تنظیم کنید و هنگامی ‌که یک کاربر بر اثر تلاش برای ورود ناموفق قفل می‌شود، هشدار دریافت کنید.

۵. Anti-Malware Security

Anti-Malware Security یکی دیگر از افزونه های امنیتی وردپرس است.

افزونه امنیتی Anti-Malware یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه Anti-Malware

این افزونه به عنوان یک اسکنر بدافزار به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی تمام فایل‌ها و پوشه‌ها را در سایت وردپرسی خود اسکن کنید و بدافزار‌ های موجود در فایل‌ها را شناسایی کنید.

این افزونه به شما پیشنهاد می‌کند تا یک حساب رایگان در سایت اصلی این افزونه برای دریافت آخرین اطلاعات و هم‌چنین برخی امکانات ویژه مانند آپدیت‌های عملیات جلوگیری از حملات بروت فرس ایجاد کنید.

هنگامی که این افزونه عملیات تست وب‌سایت را انجام می‌دهد اغلب به اشتباه تعداد زیادی عمل‌کرد مثبت نشان می‌دهد که نیازمند تطبیق اطلاعات توسط شماست.

۴. Sucuri

افزونه Sucuri یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس به شمار می‌رود. تیم توسعه دهنده این افزونه به شما یک افزونه رایگان ارائه ‌می‌دهند تا یک لایه حفاظتی برای وب‌سایت خود ایجاد کنید و بتوانید وب‌سایت وردپرسی خود را برای ارزیابی امنیتی اسکن کنید.

افزونه امنیتی Sucuri یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه امنیتی Sucuri

در واقع این افزونه یک نسخه حرفه‌ای نیز دارد که رایگان نیست و در این نسخه یک فایروال بسیار حرفه‌ای وردپرس وجود دارد. این فایروال به شما کمک می‌کند تا سایت وردپرسی خود را در مقابل حملات بروت فرس محافظت کنید.

۳. All In One WP Security

افزونه All In One WP Security در واقع یک افزونه‌ی حساب‌رسی، نظارت و فایروال قدرت‌مند است و می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس نام برد. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی بهترین شیوه های امنیتی وردپرس را در وب سایت خود پیاده سازی کنید.

افزونه All In One WP Security & amp Firewall یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه All In One WP Security & amp Firewall

این ویژگی ها شامل قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات بروت فرس، فیلتر کردن IP، نظارت یکپارچگی فایل، نظارت بر حساب کاربر، اسکن برای الگوهای مشکوک تزریق پایگاه داده و برخی دیگر از ویژگی‌هاست.

این افزونه امنیتی هم‌چنین دارای یک فایروال سطح پایه وب سایت است که می‌تواند برخی از الگوهای رایج برای نفوذ را تشخیص دهد و آن‌ها را مسدود کند. با این حال، خیلی کارآمد نیست و اغلب شما باید به طور دستی لیست سیاه IP های مشکوک را بررسی کنید.

۲. iThemes Security

iThemes Security در واقع توسط تیمی توسعه داده شده که پیش از این افزونه محبوب BackupBuddy را توسعه داده بودند. مانند محصولات دیگر این تیم، یک رابط کاربری خوب و متناسب، با تنوع گزینه ها همراه با این افزونه‌ها ارائه می‌شود. این افزونه به عنوان یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس شناخته می‌شود.

افزونه iThemes Security یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه امنیتی iThemes Security

این افزونه با اسکن کامل فایل‌ها، لایه قوی امنیتی، محدود کردن ورود به سایت، محدودیت برای ایجاد رمزهای قوی، بازرسی ۴۰۴ و محافظت از حمله بروت فرس از سایت وردپرسی شما محافظت می‌کند.

iThemes Security شامل یک فایروال وب سایت نیست. این افزونه شامل اسکنر بدافزار خودش و هم‌چنین اسکنر بدافزار Sucuri’s Sitecheck است.

۱. Wordfence

Wordfence یک پلاگین امنیتی محبوب در وردپرس است. با توجه به ویژگی‌های Wordfence این افزونه در صدر لیست بهترین افزونه های امنیتی وردپرس قرار داده شد. تیم توسعه دهنده این افزونه یک نسخه رایگان از پلاگین خود را ارائه می‌دهند که همراه با یک اسکنر قدرتمند بدافزار، الگوی شناسایی سوء استفاده و ویژگی های ارزیابی تهدید است.

افزونه Wordfence یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه امنیتی Wordfence

این افزونه به طور خودکار وب سایت شما را برای جلوگیری از تهدیدات رایج اسکن می‌کند، شما هم‌چنین می‌توانید در هر زمان اسکن کامل را انجام دهید. در صورتی که علائم نقض امنیتی با دستورالعمل‌های مربوط به آن‌ها شناسایی شود شما هشدار دریافت می‌کنید.

Wordfence هم‌چنین دارای یک فایروال داخلی وردپرس است. با این حال، این فایروال فقط قبل از بارگذاری وردپرس روی سرور شما اجرا می شود. این باعث می شود که این فایروال کمی کمتر از فایروال سطح DNS موثر باشد.

امیدوارم که این مقاله در امنیت سایت وردپرسی شما کمک کرده باشد. در آینده آموزش ویدیویی نیز به این مقاله اضافه خواهد شد.

شما همچنین می‌توانید مقاله‌ی بهترین افزونه های کد تخفیف وردپرس را نیز در هم‌وب بخوانید.